ورود پرقدرت فوتسال کاترین در عرصه ورزش

دو شنبه . 1401/03/23 12:39

 

امروز بسیار خوشحال هستیم شرکت بزرگ قند کاترین که آوازه کیفیت تولیدش به سراسر ایران و کشورهای اطراف کشیده است در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی وارد عمل شده و با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی؛ نسبت به خرید سهمیه حضور در لیگ برتر فوتسال ایران اقدام نموده است.
قند کاترین آمل با کسب عناوین واحد نمونه صنعتی، صنعتگر نمونه، واحد برتر کیفیت صنایع غذایی، واحد برتر سلامت و ایمنی مواد غذایی،  واحد برتر صنایع، واحد نمونه استاندارد، منتخب برند (نمانام) برتر، واحد نمونه ایمنی مواد غذایی از وزارت بهداشت، واحد نمونه رعایت حقوق مصرف کنندگان، دریافت تندیس کارآفرین برتر، واحد منتخب همایش روز جهانی غذا و... طلایه دار افتخارآفرینی در عرصه صنعت و تولید داخلی استان مازندران و شهرستان آمل در سال های اخیر بوده است که امروز انتظارات از این مجموعه معظم بالا رفت تا در راستای افتخارآفرینی های مستمر خود در عرصه ورزش نیز با قدرت وارد شود و شورآفرین گردد.
با مذاکراتی که با باشگاه راگا شهر ری از مدتها پیش صورت گرفت به توافقاتی در خصوص خرید و انتقال امتیاز این تیم به آمل دست پیدا کردند و در نهایت نیز با قطعی شدن نامه خروج از استان تهران؛ امتیاز راگا به طور قطعی برای شهرستان آمل و استان مازندران خریداری شد.
برای اولین بار مردم آمل و خصوصا جوانان عزیز شهر ما تیمی در لیگ ‌برتر فوتسال ایران دارند که چنین نگاه های ارزنده ای در راستای سلامت جسمی، روحی، شادابی و نشاط مردم شهر و پیشگیری از آسیب ‌های اجتماعی بسیار اثرگذار است.
از مهندس علی امینی مدیرعامل خوش فکر، متخصص، متعهد و آینده دار شرکت بزرگ قند کاترین و باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین تشکر می نماییم که با نگاه بلند خود به فکر ورزش و جوانان این شهر هستند و امیدواریم همواره این نگاه ارزشمند را در مسیر اعتلای ورزش این دیار قهرمان پرور و ورزش دوست داشته باشند.


صدای مشتری: 5- 01144204272
سوالات و انتقادات
تمامی حقوق برای شرکت تکامل غذا محفوظ است.