هدف کاترین: اقدامات ماندگار برای ورزش آمل است

چهار شنبه . 1401/04/01 10:48

 

علی امینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین آمل در دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر گفت: خداوند لطفی بر حق ما داشت که صاحب برند کاترین شدیم و نخستین کارخانه قند پختی را در شمال کشور تاسیس نمودیم که از نظر کیفیت جزو بهترین ها شدیم.
وی افزود: با نیت خالص وارد ورزش شدیم تا یادگاری ماندگاری برای ورزش آمل و مازندران بگذاریم و قصد دارم کمپ ورزشی مجهز در آینده برای آمل بسازم تا بماند.
امینی ادامه داد: شروع کار ما در فوتسال با یک تیم داری در جام رمضان و قهرمانی بود و الان با تلاش های فراوان، تنها سهمیه استان تهران را به آمل انتقال دادیم و بزرگان فوتسال نظیر آقای شمس را به آمل آوردیم.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین آمل گفت: در شهرستان آمل علاقه بسیار زیادی به فوتسال وجود دارد و امیدواریم اتفاقی رخ دهد تا مردم برای کاترین بیایند و شادی کنند.
وی ادامه داد: اعضای شورا برخواسته از آرای مردم هستند و ما هم برای مردم آمدیم که انتظارات ما از اعضای شورای اسلامی شهر بیشتر است.
امینی افزود: برنامه آینده ما رونق فوتسال آمل است تا در آینده بتوانیم ملی پوش آملی داشته باشیم که از مسئولان حمایت های معنوی بیشتری می خواهیم و انتظار داریم در کنارمان باشند.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین آمل ادامه داد: هدف ما تزریق روحیه نشاط و شادابی در شهر است و باتوجه به اعتقاد ویژه ای که به آمل داریم نام کاترین آمل را ثبت کردیم.

 


صدای مشتری: 5- 01144204272
سوالات و انتقادات
تمامی حقوق برای شرکت تکامل غذا محفوظ است.